AKTUALNOŚCI I PROMOCJE

WITAMY PAŃSTWA NA STRONIE POŚWIĘCONEJ AKTUALNOŚCIOM I PROMOCJOM DOSTĘPNYCH W NASZYM BIURZE PODRÓŻY!

 

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA PRACY BIURA.

Drodzy Klienci,

w związku z zaleceniami rządu, informujemy że od dnia 2 listopada do odwołania przechodzimy na pracę zdalną.

Taka forma naszej pracy nie zakłóca działalności biura i pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą elektroniczną oraz telefoniczną

od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00 oraz w soboty 10:00 - 14:00.

 

Kontakt:

Kom: 793 993 987

Tel: 12 422 77 88

e-mail: biuro@wstroneslonca.eu

 

Mamy nadzieję, że obecny stan będzie trwać jak najkrócej i wkrótce ponownie będziemy mogli Państwa gościć w biurze stacjonarnym.

 

Zespół biura "W Stronę Słońca".

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

WAŻNY KOMUNIKAT WYLOTÓW NA LATO 2020.

Drodzy Klienci,

z niecierpliwością wyczekujemy kiedy do naszego życia wróci normalność, w tym także możliwość realizowania podróży bliższych i dalszych.

Sprawa związana z wylotami na różne kierunki nie jest jednak taka prosta i łatwa do opisania w jednym tekście.

Zapewne większość z Państwa domyśla się, że podróże zagraniczne uzależnione są od wielu czynników: politycznych, sanitarnych czy siły wyższej, z którą w ostatnim czasie wszyscy zostaliśmy poddani próbie, ale ... nie można się poddawać i zawsze należy patrzyć optymistycznie W Stronę Słońca.

Podróże wracają, kolejne kierunki otwierają się i czekają na Państwa przyjazd. Z częścią wyjazdów związane są mniejsze, bądź obostrzenia, z którymi chcemy się z Państwem podzielić.

Poniżej wklejamy kilka bardzo użytecznych linków do stron organizatorów turystycznych, z którymi współpracujemy wysyłając Państwa na wyjazdy zagraniczne.

- RAINBOW: pracownicy naszego biura posiadają listę kierunków wraz z datami planowanych wylotów udostępnionych przez Rainbow.

- ITAKA: https://www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/

- CORAL: https://www.coraltravel.pl/o-coraltravel#aktualnosci

- GRECOS: https://www.grecos.pl/zalecenia-2020

- EXIM dot. standardów podróżowania: https://eximtours.pl/lp/Nowe_standardy_bezpieczenstwa

- SUN & FUN: https://www.sunfun.pl/tiskove-zpravy/aktualne-informacje-o-wylotach-na-lato-2020/

 

Mamy nadzieję, że taka "ściągawka" będzie dla Państwa przydatna przy planowaniu w naszym biurze swoich wyjazdów.

Listę będziemy aktualizować o kolejne biura w przypadku otrzymywania konkretnych informacji.

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia podczas wakacji W Stronę Słońca!

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

WAŻNY KOMUNIKAT: OBOWIĄZEK WYPEŁNIANIA WNIOSKÓW ORAZ KODY QR.

Drodzy Klienci,

cieszymy się, że kolejne kraje otwierają swoje granice, dzięki czemu będzie możliwe realizowanie podróży wakacyjnych.

Wraz z otwarciem się różnych krajów tegoroczny wypoczynek, pojawiają się dodatkowe informacje dotyczące przestrzegania środków ostrożności związanych z bezpieczeństwem przed Koronawirusem, jak również nowe obowiązki przy przekraczaniu granic.

Poniżej przygotowaliśmy listę kierunków, wraz z linkami do dedykowanych stron, na których wypełnią Państwo formularze, dzięki którym otrzymają Państwo kod 'QR' niezbędny podczas przekraczania granicy:

 

WŁOCHY, SYCYLIA:

https://siciliasicura.costruiresalute.it/welcome - strona w języku angielskim!

Dodatkowe informacje:

- każda osoba udająca się na Sardynię musi zarejestrować swój przyjazd (link powyżej,

- rejestracji można dokonać zarówno przed podróżą, jak i na lotnisku na Sycylię.

 

WŁOCHY, SARDYNIA:

https://sus.regione.sardegna.it/sus/covid19/regimbarco/init - możliwość wyboru m.in. języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego i innych. Brak polskiego!

Dodatkowe informacje:

- obowiązek wypełnienia formularza PLF na 48 h przed przylotem (link powyżej) oraz posiadania kodu QR,

- po wypełnieniu formularza na adres e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie wraz z kodem QR oraz formularz zdrowotny, którzy należy uzupełnić na 48 godzin przed wylotem,

- w przypadku nieotrzymania kodu QR, należy wydrukować potwierdzenie wypełnienia wniosku oraz samego wniosku, a następnie należy go odręcznie wypełnić.

- każda osoba dorosła, która ukończyła 18 lat musi posiadać własny formularz (są one imienne). Osoby poniżej 18 roku życia, dopisywane są do osoby dorosłej,

- dokumenty należy okazać zarówno w mieście wylotowym, jak i po przylocie,

- brak posiadania potwierdzenia mailowego i formularza w formie wydrukowanej lub kodu QR, skutkuje obowiązkowi testu na SARS Covid19!!!

 

HISZPANIA:

https://www.spth.gob.es/ - możliwość wyboru m.in. języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego czy niemieckiego.

Dodatkowe informacje:

- przy przekraczaniu granicy drogą powietrzną i morską, obowiązek posiadania kodu QR, który po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo na wskazany adres e-mail,

- formularz należy wypełnić na 48 godzin przed wylotem poprzez stronę internetową (link powyżej) lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH,

- ponadto podczas przekraczania granicy każda osoba poddawana jest kontroli zdrowia, które mogą obejmować pomiar temperatury, kontrolę dokumentacji czy kontrolę wizualną stanu,

- granicą wykrywalności gorączki jest temperatura 37.5 st.C. Osoby posiadające wyższą temperaturę ciała, zostaną poddani dodatkowej kontroli w celu ustalenia czy stanowią zagrożenie dla zdrowia publicznego.

 

MADERA (PORTUGALIA):

https://madeirasafe.com/#/login - rejestracja podróżnego (Madeira Traveller Registration).

Dodatkowe informacje:

- konieczne jest posiadanie negatywnego wyniku testu RT-PCR wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem na Maderę,

- test musi być wykonany w laboratorium certyfikowanym przez Polskie państwo,

- istnieje możliwość wykonania testu na lotnisku w Funchal (Madera) - oczekiwanie na wynik do 12 godzin w izolacji (w przypadku pozytywnego wyniku osoby kierowane są na 7-dniową kwarantannę, a po niej wykonywany jest kolejny test. Koszt testu i kwarantanny pokrywany jest przez rząd Madery,

- należy wypełnić na stronie podanej powyżej, rejestrację podróżnego przybywającego na Maderę. Instrukcja dostępna jest dla naszych Klientów w biurze.

 

GRECJA:

https://travel.gov.gr/#/ - strona tylko w języku angielskim!

Dodatkowe informacje:

- obowiązek wypełnienia formularza PLF najpóźniej na 24 godziny przed przylotem (link powyżej) oraz posiadania kodu QR w formie papierowej lub elektronicznej (na telefonie), w przeciwnym razie nie zostaną Państwo wypuszczeni z lotniska,

- po wypełnieniu formularza na adres e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie wraz z kodem QR,

- podczas wypełniania formularza konieczne jest podanie szczegółowych informacji, m.in. nr. lotu, adres hotelu itp.

- obowiązkowo formularz musi być wypełniony osobno na każdą osobę (dotyczy to także dzieci) oraz każdy musi posiadać swój indywidualny kod QR,

- UWAGA! Od 3 października 2020 obywatele naszego kraju zobowiązani są posiadać negatywny wynik testu na koronawirusa RT-PCR wykonany na 72 godziny przed wylotem do Grecji.

Wynik powinien być sporządzony w języku angielskim oraz powinien zawierać imię/nazwisko oraz nr dowodu bądź paszportu podróżującego.

 

ALBANIA:

Dodatkowe informacje:

- należy posiadać wypełniony formularz dostępny drogą elektroniczną przez nasze biuro: biuro@wstroneslonca.eu (mail proszę zatytułować "Formularz wjazdowy do Albanii").

 

CYPR:

www.cyprusflightpass.gov.cy - strona w języku angielskim!

Dodatkowe informacje:

- Polska została ponownie wpisana do krajów "grupy B" - wiąże się to z obowiązkowym okazaniem ujemnego wyniku testu PCR w kierunku COVID-19, wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą.

  Lista oficjalnych placówek, w których można wykonać testy dostępna jest pod adresem:

https://www.gov.pl/web/zdrowie/lista-laboratoriow-covid

- obowiązek wypełnienia formularza Cyprus Flight Pass w celu zarejestrowania w systemie i uzyskania tzw. clearance to fly,

- wniosek należy wypełnić na 24 godziny przed wylotem, na podanej powyżej stronie, z której następnie otrzymają Państwo na wskazany adres wiadomość od info@cyprusflightpass.gov.cy z podsumowaniem rejestracji, które należy wydrukować i zabrać ze sobą na wyjazd!,

- UWAGA: brak posiadania Karty Podróży (Cyprus Flight Pass) przy wjeździe do Cypru skutkuje karą 300 EURO lub powrotem do Poslki oraz nakazem opłaty za test wykonany na Cyprze w wysokości 60 EURO.

- tylko w przypadku usterki technicznej lub prac konserwacyjnych strony, formularz należy pobrać ze strony: https://cyprusflightpass.gov.cy/en/download-forms oraz własnoręcznie go wypełnić.

 

MALTA:

Dodatkowe informacje:

1. zgodnie z informacjami podanymi na stronach: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malta , https://www.maltairport.com/covid19/ oraz https://www.visitmalta.com/en/reopening-airport osoby przebywające z Polski wypełniają dwie deklaracje podane pod poniższymi linkami:

- https://mia-prod-s3-cdn.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/07/Public-Health-Travel-Declaration-Form-2020_RZA_updated.pdf

- https://mia-prod-s3-cdn.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/06/Public-Health-Passenger-Locator-Form.pdf

2. od dnia 23.10.2020 osoby przybywające na Maltę z lotnisk w Krakowie i Gdańsku muszą okazać negatywny wynik testu RT-PCR, który:

    a) można wykonać na lotnisku na Malcie (bezpłatnie - na koszt państwa maltańskiego) z oczekiwaniem na wynik:

       - ok. 2 godzin w przypadku testów wykonywanych do 27.10.2020 włącznie,

       - ok. 10 minut w przypadku testów wykonywanych od 28.10.2020,

    b) wykonany został w Polsce, jednak nie wcześniej niż na 72 godziny przed wylotem z Polski,

3. osoby, które otrzymają pozytywny wynik testu, udają się na kwarantannę (koszt pokrywany jest przez rząd maltański).

 

EGIPT:

Dodatkowe informacje:

- turyści (w tym z polski), którzy udają się na wypoczynek do Egiptu będą musieli okazać negatywny wynik testu na przeciwciała pod kątem COVID-19

- test powinien być wykonany poniżej 72 godzin przed wylotem,

- osoby, które nie posiadają wyniku testu przy wjeździe do Egiptu, mogą na jednym z lotnisk (Hurghada, Sharm El Sheikh lub Marsa Alam) wykonać za dodatkową opłatą test. Do chwili otrzymania wyniku, konieczny jest pobyt w hotelu zastępczym, a w przypadku pozytywnego wyniku, należy odbyć kwarantannę,

- na ten moment kwarantanna dla osób wracających ze zorganizowanego przez biuro podróży pobytu w Egipcie nie jest wymagana.

 

TUNEZJA:

Dodatkowe informacje:

- Polscy turyści, którzy udają się do Tunezji na zorganizowany wyjazd przez biuro podróży, zwolnieni się z okazywania negatywnego wyniku testu na przeciwciała pod kątem COVID-19 oraz nie muszą odbywać 14 dniowej kwarantanny,

- po przylocie do Tunezji należy okazać wypełnione formularze:

       - podróżnego: https://app.e7mi.tn (strona w języku angielskim i francuskim),

       - zdrowia: dla naszych Klientów posiadających rezerwacje druk dostępny w biurze lub drogą elektroczną,

       - w przypadku lotów linią Nouvelair posiadanie oświadczenia potwierdzającego zapoznanie się z polityką COVID-19 tej linii lotniczej,

       - voucher hotelowy (wydawany przez organizatora lub nasze biuro) oraz bilet lotniczy na lot powrotny,

- na odprawę biletowo-bagażową należy pojawić się na 2.5 godziny przed wylotem do Tunezji oraz 4 godziny przed lotem powrotnym do Polski.

Prosimy także o zapoznanie się z protokołem sanitarnym: https://www.pit.org.pl/media/1/002/002/012/2399.pdf

 

KUBA:

Dodatkowe informacje:

- osoby przylatujące z Polski muszą posiadać wypełnioną angielsko i hiszpańsko-języczną wersję Deklaracji Zdrowia (jest ona przekazywana przez załogę linii lotniczej podczas lotu),

- należy okazać negatywny wynik testu RT-PCR (test można wykonać na koszt rządu Kuby po przylocie, lub na własny koszt w Polsce - wykonany nie wcześniej niż 48 godzin przed wylotem).

 

ZANZIBAR:

Dodatkowe informacje:

- na obecną chwilę testy pod kątem obecności COVID-19 nie są wymagane.

 

DOMINIKANA:

Dodatkowe informacje:

- podczas przekraczania granicy na Dominikanie nie jest konieczne okazywanie negatywnego wyniku RT-PCR,

- na lotnisku na Dominikanie wykonywane są losowo szybkie testy oddechowe,

- do końca 2020 rząd Dominikany pokrywa koszty związane z zachorowaniem na Korona Wirusa i obejmują: testy, leczenie, kwarantannę czy przepisanie biletu powrotnego do Polski.

 

MALEDIWY:

Dodatkowe informacje:

- należy okazać negatywny wynik testu RT-PCR wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem z Polski. Dokument musi być przetłumaczony na język angielski.

 

KENIA:

Dodatkowe informacje:

- należy okazać negatywny wynik testu RT-PCR wykonany nie wcześniej niż na 96 godzin przed wylotem z Polski,

- wycieczki po safari realizowane są tylko w 6-cio osobowych grupach.

 

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE (DUBAJ):

Dodatkowe informacje:

-osoby przylatujące do Dubaju nie są poddawani kwarantannie (wyjątkiem jest Abu Dhabi)

- konieczne jest wykonanie dwóch testów pod kątem obecności COVID-19:

  - pierwszy należy okazać przy przylocie do ZEA (można wykonać na miejscu, jednakże konieczne jest posiadanie specjalnej aplikacji na smartphonie),

  - drugi test wykonywany jest przed powrotem do Polski.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

ITAKA: PROMOCJA  "BONUSY NA PLUSY - LATO 2021"!

LATO 2021 z biurem ITAKA z najatrakcyjniejszymi korzyściami promocji w nowej odsłonie!

Jest to w szczególności świetna informacja dla osób, które wybrały bon (w przypadku odwołanego lotu na skutek panującego koronawirusa), ale i wszystkich amatorów wypoczynku.

Promocja "Bonusy na plusy Lato 2021" obowiązuje do 29 października 2020, a wśród korzyści czeka na Państwa:

1. zaliczka tylko 15% wartości wczasów,

2. 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach,

3. pakiet gwarancji gratis:

    - gwarancja niezmienności ceny,

    - gwarancja najniższej ceny,

    - gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji,

4. parking za 1 PLN,

5. 3% zniżki dla Stałych Klientów biura ITAKA (honorowany w naszym biurze!).

 

Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się z naszym biurem oraz w regulaminie promocji:

https://www.itaka.pl/lato-2021/regulamin/

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

RAINBOW: "ELASTYCZNA PRZEDSPRZEDAŻ - LATO 2021" - PRZEDŁUŻENIE PROMOCJI!

Miło nam poinformować, że oferty na LATO 2021 biura RAINBOW w ramach promocji "Elastyczna przedsprzedaż Lato 2021" zostały przedłużone do 30 listopada 2020.

Wśród korzyści wynikających z wczesnej rezerwacji (zakupu) oferty na przyszłoroczny letni sezon są:

1. Doskonałe rabaty na dobry początek:

    - dodatkowy rabat do 500 PLN dla każdego dziecka (nie łączy się z rabatem dla drugiej osoby)

    lub

    - dodatkowy rabat do 400 PLN dla drugiej osoby (nie łączy się z rabatem dla dziecka),

2. Dwukrotna bezpłatna zmiana rezerwacji w wersji "Komfort" GRATIS

3. Lepsze ubezpieczenie zdrowotne - Pakiet Rekomendowany GRATIS,

4. Gwarantowany zwrot wpłaconych środków do 14 dni (szczegóły w regulaminie),

5. 100% Pewności Najniższej Ceny (szczegóły w regulaminie),

6. zaliczka tylko 10% wartości wczasów/wycieczki,

7. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji tylko 15 PLN/os!

 

Regulamin promocji wraz ze szczegółami punktów 4 oraz 5 dostępny jest pod linkiem:

https://r.pl/do-pobrania/dokumenty/Lato2021/Lato_2021_warunki_promocji.pdf

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

GRECOS: CZWARTA EDYCJA 'FIRST DEAL 2021' JUŻ W SPRZEDAŻY!

Lubiany i doceniany przez Państwa organizator GRECOS wprowadził czwarty etap sprzedaży ofert do Grecji na LATO 2021!

Oferta podzielona jest na cztery bloki hotelowe:

1. Escape - wakacje z dala od tłumów,

2. dla Rodzin,

3. Premium - wakacje na 5 gwiazdek,

4. we Dwoje - hotele na romantyczny wypoczynek dla par.

 

Dokonując zakupu do 12 listopada b.r. (włącznie) czeka na Państwa m.in.:

- gwarancja trzykrotnej zmiany rezerwacji za 29 PLN/os. - NOWOŚĆ,

- zaliczka tylko 15% ceny wyjazdu,

- pobyt dla 1 dziecka gratis (dot. wyselekcjonowanych hoteli),

- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji za 39 PLN/os. z rozszerzeniem o usługę

   bezpłatnej zmiany rezerwacji z powodu kwarantanny lub objawów COVID-19 (szczegóły w regulaminie punkt 3.3.1),

- ubezpieczenie rozszerzone o koszty leczenia na wypadek COVID-19 od 6- PLN/os.,

- Gwarancja najniższej ceny w trzech wersjach:

  1. bez opcji Last Minute - gratis,

  2. z opcją Last Minute za 39 PLN/os.,

  3. na rynku - GRATIS!

- Gwarancja niezmienności ceny za 19 PLN/os.

- bezpłatna zmiana rezerwacji do 30 dni przed wylotem bez opłaty manipulacyjnej.

 

Szczegóły promocji znajdą Państwo w regulaminie promocji:

https://www.grecos.pl/-/media/grecos/firstdeal2021/iv-etap-promocji-first-deal-2021-grecos-regulamin.ashx?la=pl

 

Wszystkie aktualne oferty i ceny oczywiście dostępne są na naszej wyszukiwarce.

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

MOUZENIDIS: DRUGA EDYCJA PROMOCJI  "FIRST GREECE 2021"!

Nowy - drugi etap sprzedaży wczasów w Grecji na LATO 2021 z biurem Mouzenidis!

Dokonując zakupu do 2 listopada 2020 otrzymają Państwo możliwość następujących korzyści:

- rabaty do 45%,

- zaliczka 15% wartości wczasów,

- usługa VIP o wartości 150 PLN GRATIS (wstęp do VIP Lounge, fast track),

- pakiet gwarancji:

    - gwarancja najniższej ceny,

    - gwarancja niezmienności ceny,

    - gwarancja bezpłatnej zmiany rezerwacji:

      - dane uczestników do 14 dni przed wylotem,

      - termin/kierunek/hotel do 30 dni przed wylotem.

 

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie:

https://www.mouzenidis.com/userfiles/files/article/Poland/pp/First%20Greece%202021%20-%202%20etap.pdf

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

OASIS TOURS: PROMOCJA "DRUGA ODSŁONA LATA 2021"!

 

Planujesz przyszłoroczny urlop w Tunezji, Turcji lub w Bułgarii? Jeśli tak to zapoznaj się z promocją sprzedaży przyszłorocznych wylotów z biurem OASIS na terminy od 29.04 - 28.10.2021, a dodatkowo przy zakupie wczasów do 30 października 2020 czeka na Ciebie:

1. zaliczka tylko 200 PLN - dopłata do 30% wartości wczasów do 31.01.2021,

2. ubezpieczenie od chorób przewlekłych - gratis,

3. ubezpieczenie standardowe z ochroną w zakresie Kosztów Leczenia COVID-19,

4. Gwarancja Niezmienności Ceny,

5. gwarancja dwukrotnej bezpłatnej zmiany d0 15.03.2021 (szczegóły w regulaminie).

 

Więcej informacji dostępnych w regulaminie - w celu otrzymania go prosimy o przesłanie wiadomości o tytule "Regulamin Promocji OASIS na Lato 2021 - 2 etap" na adres: biuro@wstroneslonca.eu

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 EXIM: III ETAP PROMOCJI "HELLO SUMMER - LATO 2021"!

Zaplanuj już dziś swoje wakacje na LATO 2021 i skorzystaj z drugiej edycji najlepszych warunków promocji biura EXIM.

Dokonując zakupu wczasów do 12 listopada 2020 czeka na Ciebie:

1. zaliczka tylko 15% wartości wczasów,

2. najlepsze rabaty:

    - do 600 PLN za os. dorosłe,

    - super cena dla dzieci - od 49 PLN,

    - ekstra rabat 30% dla os. dorosłej na dostawce,

    - do 100% dla dzieci w wybranych hotelach,

    - 2% dla posiadaczy Karty Stałego Klienta (honorowane w naszym biurze),

3. pakiet Super Gwarancji tylko 15 PLN, na który składają się:

    - gwarancja niezmienności ceny aż do dnia wylotu,

    - gwarancja najniższej ceny aż do końca obecnej promocji,

    - gwarancja bezkosztowej zmiany składników na rezerwacji do 40 dni przed wylotem!

 

Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie promocji:

https://eximtours.pl/uploads/documents/1-regulamin-promocji-hello-summer-2021-czesc-iii.pdf

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

 CORAL TRAVEL: NOWA ODSŁONA PROMOCJI "CORALOVE - LATO 2021"!

Zapoznaj się z nową odsłoną promocji "CORALOVE LATO 2021" i skorzystaj z najlepszych warunków promocji biura CORAL TRAVEL.

Przy zakupie wczasów do 31 października 2020 do Turcji, Egiptu, Grecji, Bułgarii, Hiszpanii i Tunezji na terminy od 3 kwietnia do 31 października 2021, czeka na Ciebie:

1. zaliczka 15% wartości wczasów,

2. możliwość płatności Voucherem Specjalnym,

3. prawo do jednokrotnej zmiany rezerwacji (jeśli zostanie dokonana powyżej 30 dni przed wylotem - szczegóły w regulaminie),

4. gwarancja niezmienności ceny,

5. gwarancja najniższej ceny,

6. rabat 2% dla grupy uczestników.

 

Więcej informacji uzyskają Państwo zapoznają się z regulaminem promocji:

https://www.coraltravel.pl/library/regulaminy/Regulamin_Premiera_Coralove_Lato_2021_do_31_10_2020.pdf

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SUN&FUN: PIERWSZE WAKACYJNE WEZWANIE "FIRST CALL 2021"

Czas ruszyć z planami na przyszłoroczne wakacje z biurem Sun&Fun!

W trwającej do 15 listopada 2020 promocji, przy zakupie wczasów na termin od 1 maja do 31 października 2021 czekają na Państwa poniższe korzyści:

- zaliczka tylko 10% wartości wczasów,

- wielokrotna zmiana rezerwacji do 30 dni przed wylotem - GRATIS,

- zmiana terminu w przypadku Covid-19 lub kwarantanny - GRATIS,

- ubezpieczenie w pakiecie Wariant Max - GRATIS,

- rezygnacja z wyjazdu do 30 dni przed wylotem tylko 10% wartości wczasów,

- Gwarancja Niezmienności ceny - GRATIS,

- rabaty dla Stałych Klientów i Mini Grup (respektowane w naszym biurze).

 

Więcej informacji uzyskają Państwo w regulaminie promocji, dostępnym na stronie Organizatora, pod linkiem:

https://www.sunfun.pl/data/wysiwyg/2020.10.21_Regulamin%20promocji%20Przedsprzeda%C5%BC%20Lato%202021%20NR%201.pdf

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

RAINBOW: NOWA PROMOCJA "NARTY" 2020/21!

Dzielimy się z Państwem zupełnie nową promocją na oferty skierowane dla amatorów białego szaleństwa, ale i magicznej krainy Świętego Mikołaja!

Promocja "Narty" 2020/21 dotyczy regionów narciarskich z dolotem oraz dojazdem własnym:

  - Włochy: Val di Sole, Tonale, Val di Fiemme, Val di Fassa, Sestriere oraz Sauze d-Oulx,

  - Andora: Grandvalira oraz Vallnord,

a także podróż do krainy Św. Mikołaja:

  - Finlandia: Rovaniemi, czyli z wizytą u Św. Mikołaja.

 

Promocja trwa do 5 listopada b.r. z następującymi korzyściami:

- zaliczka 25% wartości umowy,

- 40% rabaty + dodatkowo 2% rabatu dla posiadaczy Karty Stałego Klienta oraz 1% dla osób, które otrzymają newsletter,

- gwarantowany zwrot wpłaconych środków do 14 dni (szczegóły w regulaminie),

- Bezpłatna Zmiana Rezerwacji "Premium" - gratis,

- ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - tylko 15 PLN/os.

 

Szczegóły oferty dostępne są w regulaminie, który uzyskają Państwo wysyłać na adres mailowy biuro@wstroneslonca.eu wiadomość o tytule "Narty 2020/21 - regulamin promocji biura Rainbow".

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

RAINBOW: NOWA PROMOCJA "KIERUNKI PEŁNE SŁOŃCA I SWOBODNEJ ZMIANY" NA ZIMĘ 2020/21!

Po zakończeniu promocji na zimowe wyjazdy ("Blisko i ciepło" oraz "Król Egzotyki") dzielimy się z Państwem zupełnie nową promocją dedykowaną zimowym podróżą z katalogów "Europa i Orient" oraz "Egzotyka"

Przy zakupie wyjazdów wypoczynkowych lub objazdowych do 5 listopada b.r. na oferty z katalogu "Egzotyka 2020/21" czeka na Was wiele atrakcyjnych bonusów:

- zaliczka 20% ceny wyjazdu,

- rabat do 600 PLN dla osób pełnopłatnych (nie dot. osób na dostawkach oraz dzieci),

- dwukrotna zmiana rezerwacji w wersji "Premium" - gratis!,

- gwarantowany zwrot wpłaconych środków w ciągu 14 dni,

- test na COVID-19 GRATIS!!!

 

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie (prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@wstroneslonca.eu o tytule "Kierunki pełne słońca - regulamin Rainbow").

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SUN&FUN: "ZIMA W SŁOŃCU" - ZIMA 20/21 W EGIPCIE!

Dla wszystkich z Państwa, którzy planują spędzić zimę w pełni słońca Egipcie, polecamy piątą już odsłonę promocji wylotów na terminy od 1 stycznia do 30 kwietnia 2021.

W ramach promocji trwającej do 31 października 2020 czekają na Państwa:

- zaliczka 20%,

- gwarancja niezmiennośći ceny GRATIS!,

- ubezpieczenie w wariancie "Max" GRATIS!,

- bezpłatna wielokrotna zmiana rezerwacji GRATIS (powyżej 45 dni przed wylotem),

- rabat dla stałych Klientów (honorowany w naszym biurze),

- rabat dla mini grup (honorowany w naszym biurze).

 

Szczegóły w regulaminie promocji: https://www.sunfun.pl/data/wysiwyg/SF%20pdf/2020.09.29%20Regulamin%20promocji%20Zima%202020%20First%20Call%20NR%205.pdf